BİZ KİMİZ?

BİZ KİMİZ?

Bağcılar Emlak Portalı,  ETKİN PATENT (link) tarafından Gayrimenkul sektörü için geliştirilen yenilikçi projelerinden birisidir.

Projenin tüm detaylarını şimdilik açıklamıyoruz. Geliştirilen asıl yazılım ve uygulamaların yayınlanmasından sonra detayları açıklayacağız.

Proje kapsamında toplamda 1.000 adet emlak web sayfası yer almaktadır. Şimdilik sadece emlakçıların üye ve ilan kayıtlarını yapmaları için geçici 70 adet web sayfaları yayınlamaktadır.

Örneğin “Bağcılar emlak” sayfasında sadece Bağcılar sınırları içindeki ilanları yayınlanacak, ancak bu ilanlar aynı zamanda tüm il/ilçelerinin yer aldığı  ana portalımız olan “eemlak.com.tr” web sayfamızda da yine Bağcılar’ e ait alanda yer alacaktır. (Şimdilik ilanları kendiniz eklemelisiniz. Yakın zamanda asıl projenin yayından sonra sistem otomatik olarak ekleyecektir.)

Çok yakın zamanda fonksiyonel özellikleri oldukça farklı olan, emlakçıların sadece kendi portföylerindeki ilanlar değil, diğer projelerden de kazanç sağlayabileceği, oldukça kolay ve etkili portföy yönetimini yapabileceği, ÜCRETSİZ marka ve hukuki danışmanlık hizmeti alabileceği ve daha bir çok yeniliği barındıran projenin yazılım ve uygulamalarını yayınlayacağız. Asıl projenin yayınlanmasından sonra da geniş bir coğrafyada, yaygın ve yoğun reklam kampanyalarıyla projenin lansmanı yapılacaktır.

Şu anda üye emlakçılar ve ilanları yeni yazılım ve uygulamlar da olduğu gibi tarafımızca  yayınlanacaktır. Yani yeniden ilan ekleme durumunda kalmayacaksınız.

ASIL PROJENİN yayınlanmasına kadar şu anda yayında yer alan web sayfalarımıza üye olan emlak ofislerine öncelikli ve özel olanaklar sunulacaktır. HEMEN ÜYE OLUN

Yayınlanan ve yayınlanacak olan tüm marka isimleri, alan adları ve logolar Etkin Patent ve Hakim ortağı Bülent AYDIN adına kayıt/tescillidir. Yazılı iznimiz olmadan kullanılmaz. İzinsiz kullanım halinde marka tecavüzü kapsamında hukuk ve ceza davalarına konu edinilecektir.


Saygılarımızla
Bülent AYDIN
Etkin Patent Tic.Ltd.Şti.

Resim galerisi